Fruitisimo slaví 20 let

Slav s námi a vyhraj ovocné zážitky!

Hraj o Fruitisimo ovocné produkty na Tvou vlastní párty! Uspořádej dětskou, firemní, holčičí párty nebo párty přímo u Tebe na zahradě. 

Fruitisimo slavi 20 let

Narozeninové soutěže

Po celý květen a červen tě čekají nabité ovocné soutěže v celkové hodnotě 140 000 Kč. Soutěží bude celkem 6 a budeme je postupně na našem webu odkrývat. Zapojit se můžeš do každé, ale výherce bude vždy pouze jeden.  Soutěže budou probíhat buď na našem Facebooku či na našem Instagramu. Začínáme v pátek 5. května 2023. #fruitisimo20

Dětská narozeninová párty

Originální dětská narozeninová oslava až pro 30 dětí plná ručně vyráběné zmrzliny a ovocných vitamínů z toho nejoblíbenějšího ovoce v hodnotě 30 000 Kč!

Překvapte své děti a jejich kamarády nezapomenutelným zážitkem. Naše ovocné produkty zaručeně rozzáří úsměvy vašich nejmenších. Soutěž o dětskou oslavu u nás znamená nejen nejlepší chuťové zážitky, ale i pohodlný servis a doručení až na místo, které si sami zvolíte.

Kdy soutěž běží?

Od 5. do 13. května 2023

Jak se zapojit?

Sdílej s námi na Instagramu fotku, kde uvidíme, co mají vaše děti ve Fruitisimo nejraději a označ náš profil @fruitisimo.cz + přidej hashtag #fruitisimo20. Tímto se zařazuješ do soutěže o skvělou dětskou narozeninovou párty.

Výherce: X X

(Případný popisek výherce)

Sportovní událost

Chystáš sportovní událost a chceš se postarat o to, aby tvůj tým měl co nejvíc energie a pozitivní náladu? Zapoj se do soutěže plné ovoce až pro 150 lidí v hodnotě 30 000 Kč!

My přijedeme a namixujeme ti ty nejlepší ovocné drinky, které nejen zpříjemní den, ale také nabijí tělo potřebnými vitamíny a osvěží mysl. Ať už preferuješ jakékoli ovoce, my ti ho rádi poskládáme do dokonalého mixu. Neváhej a zapoj se!

Kdy soutěž běží?

Od 14. do 22. května 2023

Jak se zapojit?

Sdílej s námi na Instagramu video nebo fotku při tvém oblíbeném sportu a označ náš profil @fruitisimo.cz a přidej hashtag #fruitisimo20. Tímto se zařadíš do soutěže o Fruitisimo catering na tvou sportovní událost.

Výherce: X X

(Případný popisek výherce)

Garden party

Ovocná rodinná Garden party až pro 30 osob v hodnotě 30 000 Kč!

Oslav své speciální okamžiky zdravým a lahodným občerstvením z Fruitisimo. Těšit se můžeš na ovocné drinky plné vitamínů a osvěžení, ručně vyráběné dezerty Cake cup, extra borůvkové muffino a slané Quiche různých druhů. Náš Fruitisimo tým přijede na předem domluvené a Vámi vybrané místo s našimi ovocnými dobrotami.

Kdy soutěž běží?

Od 23. do 31. května 2023

Jak se zapojit?

Sdílej s námi na Instagramu video nebo fotku s tvým oblíbeným drinkem z Fruitisimo v přírodě a označ náš profil @fruitisimo.cz + přidej hashtag #fruitisimo20. Tímto se zařadíš do soutěže o legendární Garden party plnou ovoce.

Výherce: X X

(Případný popisek výherce)

Dětský piknik

Udělej svým ratolestem nezapomenutelný dětský piknik plný zmrzliny a ovocných drinků. Zapoj se do soutěže o skvělou piknik oslavu až pro 15 dětí v hodnotě 10 000 Kč!

Plánuješ oslavu k narozeninám, ukončení školního roku nebo jen tak pro radost? Postaráme o to, aby si tvé děti užily nezapomenutelný zážitek, který budou milovat. Máš jedinečnou šanci vyhrát Fruitisimo dobroty v podobě nejoblíbenějších zmrzlin a ovocných drinků. 

Kdy soutěž běží?

Od 1. do 10. června 2023

Jak se zapojit?

Napiš nám pod soutěžní post, co si tvé děti dávají ve Fruitisimo nejraději. Tímto se zařadíš do soutěže o nezapomenutelnou piknik oslavu plné zmrzliny a ovoce. 

Výherce: X X

(Případný popisek výherce)

Dámská jízda

Dvojitá porce vitamínů a osvěžení na posezení s 10 kamarádkami. Vyhraj originální ovocné občerstvení v hodnotě 10 000 Kč!

Chvíle strávené s nejbližšími kamarádkami jsou neocenitelné my ti tyto okamžiky zpříjemníme. Soutěž s námi a vyhraj všechno, co potřebuješ k dokonalé dámské jízdě. Vyhrát můžeš ovocné drinky, lahodný mango sorbet, Quiche k zakousnutí a Prosecco, s kterým si můžete v kombinaci s naším ovocným drinkem namíchat oblíbený nápoj Mimosa. Nečekej a zapoj se do soutěže.

Kdy soutěž běží?

Od 11. do 21. června 2023

Jak se zapojit?

Označ alespoň 2 kamarádky do komentáře k soutěžnímu postu, se kterými by sis chtěla užít dámskou jízdu Fruitisimo. Tímto se zařadíš do soutěže o nezapomenutelnou dámskou jízdu.

Výherkyně: X X

(Případný popisek výherce)

Firemní oslava

Chceš udělat radost svému týmu? Zapoj se do soutěže o Fruitisimo občerstvení plného ovocných drinků, ručně vyráběných dezertů, lahodné zmrzliny a Quichů až pro 50 osob v hodnotě 30 000 Kč!

Je na čase odměnit tvůj  pracovní tým za tvrdou práci a úspěchy, kterých společně dosáhli. S naší firemní oslavou si můžeš dopřát osvěžující ovocné drinky a další lahodné dobroty. Neváhej a soutěž o nezapomenutelný zážitek se svými kolegy.

Kdy soutěž běží?

Od 22. do 30. června 2023

Jak se zapojit?

Označ alespoň 2 tvé kolegy pod soutěžní post, se kterými by sis chtěl užít firemní oslavu s Fruitisimo občerstvením. Tímto se zařadíš do soutěže o skvělou ovocnou firemní oslavu. 

Výherkyně: X X

(Případný popisek výherce)

Mrkni na

instáč

Buď stále v obraze a nenech si ujít
ani jednu novinku