Inspirovali jsme se u světově uznávaných cukrářů a výsledkem je 6 originálních dortů. Naším tajným receptem je ruční výroba a maximální podíl vysoce kvalitních surovin. Fruitisimo dorty neobsahují žádný ztužený tuk nebo škodlivá éčka. Jsou mraženy „šokem“, při extrémně nízkých teplotách, čímž si zachovávají svou jedinečnou kvalitu a skvělou chuť. Najdeš je na vybraných pobočkách nebo u našich partnerů.
cokolada

Čokoládový dort

99,00 Kč
Exkluzivní receptura speciálně pečeného čokoládového piškotu

Čirá čokoládová slast! Seznamte se delikatesou, kterou připravujeme z pravého holandského kakaa, kvalitní 60% italské čokolády, krému z francouzských palačinek, poctivého podmáslí a třtinového cukru.


malina

Malinový dort

99,00 Kč
Lehký dort s francouzským malinovým mousse

Elegantní ovocný dort vyrábíme z nejkvalitnějšího malinového pyré. Maliny zrající na francouzském slunci v něm tvořé celých 90 %. Výsledkem práce našich cukrářů je lehký osvěžující dort s nadýchaným mousse uvnitř a malinovým glazé na povrchu.


mango

Mango-maracuja dort

99,00 Kč
Jemný dort s výraznou exotickou chutí Indie

Jemný dort s exotickou chutí manga a maracuji připravujeme z ovocného pyré, našlehaného mousse ze smetany a francouzského korpusu. V závěrečném kroku dort poléváme mango-maracujovým glazé.


pistacie

Pistáciový dort

99,00 Kč
Z nejlepších pravých pistácií ze slunné Sicílie

Chuť nejlepších sicilských pistácií si užijte v kombinaci s čokoládovým krémem ganache, s pravou italskou čokoládou a vrstvou smetanového mousse. Na závěr celý dort políváme pistáciovým glazé a posypáváme kousky pravých pistácií.


vanilka

Vanilkový Cheesecake

99,00 Kč
Z nejkvalitnějšího smetanového sýru Philadelphia

Lehký a svěží dort vyrábíme ze smetanového sýru Philadelphia, bourbonské vanilky z Madagaskaru, kvalitní šlehačky a šťávy z čerstvých citronů. Chutná prostě dokonale s jemným piškotem z nadrcených máslových sušenek a pravého másla.


Bratří Dohalských 149/1, Praha 9, 190 00, ČR

info@fruitisimo.cz

+420 774 300 330