Jsme tady pro tebe vždy, když potřebuješ doplnit šťávu. Pokud však tvůj žaludek volá po něčem větším, vyber si z našich ovocných, zeleninových salátů nebo třeba tyčince. V nabídce najdeš vždy čerstvě připravený salát z ovoce, jedinečný mix z ovesných vloček nebo nálož bílkovin v podobě lahodného tvarohu a ovoce. Zeleninové kelímky nezapomeň zakápnout kapkou oleje, tělo tak lépe vstřebá vitamíny A, D, E, K, které jsou rozpustné pouze v tucích.
ananas

Čerstvý ananas

99,00 Kč

Složení: Ananas, jahody

V hlavní roli tohoto kelímku je ananas. Nejenže obsahuje velké množství vitamínů a minerálů, velmi cenný je i díky enzymu bromelin. Ten má schopnost odvodňovat a odbourávat tuky v organismu, hodí se tak při redukčních kúrách.
* Bez lepku, bez laktózy, vhodné pro vegany (340 kJ)


Greeky shaker

Greeky shaker

99,00 Kč

Složení: Cherry rajčata, okurka, žlutá paprika, balkánský sýr, olivy

Lehký oběd nebo zdravá svačinka s balkánským sýrem, který v Řecku konzumují v mnoha podobách. Vychutnejte si jej v kombinaci se sladkými cherry rajčátky, okurkou, žlutou paprikou, olivami a zakápněte olivovým olejem z naší nabídky (extra virgin, bazalkový, citrónový).
* (770 Kj)


Kase_z_freshe

Kaše z freshe

99,00 Kč

Složení: Jablečný fresh, strouhané jablko, ovesné vločky, jahody, skořice

Kaše z jablečného freshe je lahůdka nabitá vlákninou. Ta zlepšuje zažívání, pomáhá při hubnutí a také při snižování hladiny cholesterolu. Pokud jste ovesným vločkám ještě nepřišli na chuť, dejte jim šanci v sladké kombinaci s jablečným freshem, nastrouhaným jablkem, skořicí a jahodami.
* Bez laktózy, vhodné pro vegany


Lesní_tvaroh

Lesní tvaroh

99,00 Kč

Složení: Tvaroh, banán, maliny, med

Tvarohová snídaně či svačinka vás zdravě a na dlouho zasytí. Tvaroh je jedním z nejlepších zdrojů bílkovin a vápníku. Banány a maliny dodají vitamíny a vlákninu, med nesčetné množství zdraví prospěšných látek a minerálů.
* Bez lepku (980 kJ)


Melon_mix

Melon Mix

99,00 Kč

Složení: Meloun cantaloupe, žlutý cukrový meloun, jahody

Náš melounový mix obsahuje ovoce s 90 % vody, má minimum kalorií, a je tak ideální při třeba při dietě. Melouny jsou navíc jsou skvělým zdrojem vitamínu A, B a C. Jahody obsahují spoustu vitamínů, minerálních látek a mají antibakteriální účinky.
* Bez lepku, bez laktózy, vhodné pro vegany (291 kJ)


Rice_Jump

Rice Jump

99,00 Kč

Složení: Mléčná rýže, maliny

Rice Jump neboli koktejl krásy. Maliny v něm obsažené jsou bohaté na vitaminy C a A, a ceněny jsou také kvůli biotinu. Biotin známý jako vitamin krásy vám zaručí zdravě lesknoucí se vlasy a krásně pružnou pleť. Díky vápníku z mléčné rýže budete mít oslǔjící úsměv bez kazů a zapomenete na únavu a stres.
* Bez lepku (742 kJ)


Smooth_Yogurt

Smooth Yogurt

99,00 Kč

Složení: Selský jogurt, müsli Emco, borůvky, banán

Ideální snídaně nebo pořádná svačina. Kombinace jogurtu, müsli a ovoce díky vláknině a vysokému podílu bílkovin dokonale zasytí. Borůvky nejen výborně chutnají ale navíc obsahují velké množství antioxidantů a další zdraví prospěšné látky. (848 kJ)


Italy shaker

Italian shaker

99,00 Kč

Složení: Cherry rajčata, baby mozzarella, salát rukola, bazalka

Dopřejte si během dne kousek Itálie. Mozzarellu, čerstvý, nezrající sýr jemné a lahodné chuti kombinujeme se sladkými cherry rajčátky, voňavou bazalkou a výraznou chutí rukoly. Doporučujeme přidat jednu kapku balzamikového oleje a druhou kapku extra virgin oleje. Protřepat, nemíchat.
* (857 Kj)


Bratří Dohalských 149/1, Praha 9, 190 00, ČR

info@fruitisimo.cz

+420 774 300 330