Naše zmrzlina je zdravější, ručně dělaná… s láskou a úsměvem! Základem úspěchu naší zmrzliny je pečlivý výběr kvalitních surovin. Neznáme rostlinné tuky ani umělá éčka. Druhá polovina úspěchu se skrývá v dodržování tradičních i vytváření inovativních receptur. Veškeré příchutě vyrábíme řemeslným způsobem. Díky tomu a našim zkušeným cukrářům jsou Fruitisimo zmrzliny chuťově vyvážené, husté a krémové.
Arašíd

Arašíd

99,00 Kč

Bohatá chuť arašídů zjemněná plnotučným mlékem a českou smetanou.  Dokonalou a ne zcela běžnou kombinaci si zamiluješ.


banan-s-cokoladou

Banán s čokoládou

99,00 Kč
Výraznou banánovou chuť této zmrzliny získáváme díky velkému množství čerstvých vyzrálých banánů, které smícháme s kapkou mléka. Banovou hmotu na závěr promícháme s tou nejlepší italskou hořkou čokoládou a rychle zmrazíme.

Alergeny: Mléko, sójový lecitin


belgicka-cokolada

Belgická čokoláda

99,00 Kč
Oblíbenou čokoládovou příchuť vyrábíme z té nejkvalitnější belgické čokolády a výběrového kakaa. Během přípravy navíc do zmrzliny přisypáváme kousky pražených kakaových bobů, které pocházejí z Pobřeží slonoviny.

Alergeny: Mléko, sójový lecitin


Boruvka

Borůvka sorbet

99,00 Kč

Užij si chuť právě natrhaných lesních borůvek tak, jako si to pamatujeme z dětských výletů do lesa. A pozor na fialový jazyk!

Alergeny: Sója


cerny-rybiz

Černý rybíz s Acai – sorbet

99,00 Kč
Sladkokyselé chuti této zmrzliny dosahujeme díky pyré z černého rybízu evropské odrůdy Blackdown a brazilskému açaí. My na ni nedáme dopustit ani v zimě kvůli vysokému obsahu vitamínu C a antioxidantů.

Alergeny: žádné


cerveny-meloun

Červený meloun

99,00 Kč
Sladký kousek melounu ucítíte v každém kopečku. Jemnou sladkou zmrzlinu připravujeme z nejsladších a nejčervenějších vodních melounů.

Alergeny: žádné


citron

Citrón sorbet

99,00 Kč
Bohatá chuť citrónového pyré s přidanými kousky citrónové kůry ze žluťounkých citrónů odrůdy Faminello ze Sicílie.

Alergeny: žádné


coko-kokos

Čoko-kokos

99,00 Kč
Kousek exotiky najdete v této smetanové zmrzlině, kterou připravujeme z nejlepších kokosových ořechů ze Srí Lanky a z nejkvalitnější ekvádorské čokolády.

Alergeny: Mléko, ořechy


pistacie

Extra pistácie

99,00 Kč
Extra pistáciovou zmrzlinu vyrábíme pouze z těch nejkvalitnějších sicilských pistácií, které mají díky italskému slunci výraznou chuť i barvu.

Alergeny: Mléko, pistácie


jahoda-malina

Jahoda-malina sorbet

99,00 Kč
Chuť léta skrytá v lahodné kombinaci osvěžujících malin a sladkých jahod, která zpříjemní každý okamžik.

Alergeny: žádné


jogurt

Jogurt

99,00 Kč
Lehkou rozplývající se zmrzlinu připravujeme z lehkého bílého jogurtu. Díky důmyslné výrobě navíc zachováváme zdraví prospěšné živé jogurtové kultury.

Alergeny: Mléko, pistácie


smoula

Karamelový šmoula

99,00 Kč

Modrou barvu jsme vykouzlili pomocí přírodního barviva – výtažku z rostliny spiruliny! Zmrzlina pro naše nejmenší zákazníky neobsahuje žádná umělá barviva ani přidané ztužené rostlinné tuky. Připravujeme ji s láskou a úsměvem z mléka a smetany.

Alergeny: Mléko


mango

Mango sorbet

99,00 Kč
Exotická zmrzlina z odrůdy Mango Alfonso, které pochází až ze slunné Indie.Tato tropická vitamínová bomba je to správné osvěžení pro horké letní dny.

Alergeny: žádné


mozartova-cokolada

Mozartova čokoláda

99,00 Kč
Nechali jsme se inspirovat slavnými vídeňskými marcipánovými bonbóny. Sami si připravujeme pistáciový marcipán, který vmícháme do té nejlepší čokoládové zmrzliny.

Alergeny: Mléko, lískové oříšky, pistácie, sójový lecitin


karamel

Slaný karamel

99,00 Kč
Nechali jsme se inspirovat populární pochoutkou Dulce de leche. Při přípravě této zmrzliny jsme se vrátili ke starému receptu, kdy postupně zahříváme oslazené mléko, které tak necháme pomalu zkaramelizovat. Špetka soli navíc zvýrazňuje hořko-sladký podtón poctivě připraveného karamelu.

Alergeny: Mléko


tvaroh-s-quellou

Tvaroh s quellou

99,00 Kč
Lehkou tvarohovou zmrzlinu ručně vyrábíme z čerstvého mléka. Když nám zmrzlina ztuhne, vydatně ji potřeme lískooříškovým krémem a ověřená kombinace je na světě.

Alergeny: Mléko, lískové oříšky, sójový lecitin


vanilka

Vanilka

99,00 Kč
Bourbonská vanilka ceněná pro jemnou a trvalou vůni je synonymem kvality po celém světě. A právě z ní připravujeme naši vanilkovou zmrzlinu.

Alergeny: Mléko, vejce


visen

Višeň sorbet

99,00 Kč
Výrazná sladkokyselá chuť višní vás osvěží každý horký den v roce.

Alergeny: Sója


Bratří Dohalských 149/1, Praha 9, 190 00, ČR

info@fruitisimo.cz

+420 774 300 330