Kariéra

Víš, proč jsou naše freshe nejlepší? Není to o nejlepších mixérech ani nejvýkonnějších odšťavňovačích. Je to o lidech.

Milujeme, co děláme,

a to poznáš při každé návštěvě. Hledáme do týmu usměvavé, iniciativní a vždy pozitivně naladěné kolegy, pro které je důležitý zdravý životní styl a mají tu správnou „šťávu“. Staň se součástí úspěšné, dynamické společnosti, kde mají vášeň pro vše ovocné a přispěj svými zkušenostmi k jejímu dalšímu rozvoji! Řídíme se heslem LIVE WHAT YOU LOVE, a práce je pro nás hrou!

 

Mrkni na volné pozice v provozu ve výrobě na centrále

Manažer/ka prodejny

Zástupce

Fruitisimo hledá na své pobočky usměvavé, iniciativní a pozitivně naladěné kolegy a kolegyně, kteří mají tu správnou „šťávu“.

Manažer

vedoucí

Fruitisimo hledá na své pobočky usměvavé, iniciativní a pozitivně naladěné kolegy a kolegyně, kteří mají tu správnou „šťávu“.

Podívej se, jak to u nás chodí

Přidej se k nám

VYPLŇ TENTO FORMULÁŘ.

* Tyto pole jsou povinné
Odesláním svého životopisu souhlasím s tím, aby mé veškeré osobní údaje uvedené v životopisu zaslaném Správci společně s tímto souhlasem byly zpracovávány Správcem, rozumí se i vzájemně předávány mezi Správci, za účelem vyhledání vhodné pracovní nabídky pro mě ze strany Správce s tím, že osobní údaje budou uloženy v personální databázi Správce, se sídlem Bratří Dohalských 149/1 Praha 9, 190 00. - Pro účely výše uvedeného souhlasu se rozumí: Správcem- členové Fruitisimo Group (FRUITISIMO FRESH s.r.o., IČ: 28934610; ARNB s.r.o., IČ:27061833; FRUITISIMO FACTORY s.r.o., IČ:24707953) a franšízoví partneři Fruitisimo Group. Poučení o zpracování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. Osobní údaje o uchazeči jsou zpracovány Správcem v plném rozsahu, které uchazeč poskytl nebo v rozsahu, v jakém je Správce Fruitisimo Group shromáždil v souladu s platnými právními předpisy jinak. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, pokud právní předpis nestanoví jinak. Pokud uchazeč písemně požádá Správce, má právo v souladu s platnou právní úpravou na poskytnutí informace o osobních údajích o něm zpracovávaných, účelu a povaze zpracování osobních údajů, o příjemcích osobních údajů a Správcích, jakož má i další práva dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., resp. zákona nahrazujícího zákon 101/2000 Sb. po skončení jeho platnosti.

Mrkněte na

instáč

Buď stále v obraze a nenech si ujít
ani jednu novinku