JUICEBUS

Den v kanclu vás někdy může pěkně vyšťavit. Proto ze sebe vymáčkneme všechno, abychom vám udělali radost! Klidně budeme míchat jablka s hruškami, když si to budete přát. A ještě máme jedno eso v rukávu. Říká se “bez peněz do hospody nelez”, ale u nás to neplatí. Bereme i karty. 🙂 A jak to všechno začalo? Naše freshe jsou ze samých mladých kousků, kteří jsou pěkně neposední. Tak se vydali na cestu, aby vám dodali trochu šťávy a osvěžení. A my k tomu přidáváme úsměv, který pokaždé dostanete zdarma.

Juicebus

VYROVNÁ SE FRUITISIMO PRODEJNÁM?

Bez obav! Čerstvý fresh juice vám s úsměvem připravíme stejně jako na prodejně, až z 10 druhů ovoce a zeleniny a hravě obslouží až 100 zákazníků.

CO JUICE BUS POTŘEBUJE?

Juice Bus si vystačí s málem. Stačí mu jedno parkovací místo a ideálně přívod elektřiny. V extrémních podmínkách to zvládne ale i bez elektřiny a vodu nepotřebuje vůbec, tu si veze vlastní.

MÁ RÁD JUICE BUS KARTY?

Bez peněz za námi klidně můžete – přijímáme totiž platební karty. A když už jsme u těch karet, nezapomeňte si s sebou vzít taky tu naši klubovou.

PŘEDNABITÁ KARTA PRO FIRMY

Originální zaměstnanecký benefit

Karta umožňuje různé druhy slev dle volby firmy.

Při nákupu nad 200 karet možnost potisku Vaším logem zdarma.

Karta je přenosná a využitelná na všech českých prodejnách Fruitisimo.

Dárková obálka + kompletace + doprava zdarma

V případě zájmu o nákup karet kontaktujte Fruitisimo B2B Manažera na tel.: +420 778 424 4­29

CATERING

To, že má ovoce pozitivní vliv na naše zdraví netřeba připomínat. Z posledních výzkumů navíc vyplývá,že je ideální pro zvýšení pracovního výkonu. Objednejte si ovocné pohoštění na firemní akci, při příležitosti oslavy či banketu. Úspěch zaručen.

MOŽNOST OBJEDNÁVKY

FRUITISIMO DODAVATEL

Staňte se odběrateli špičkových produktů Fruitisimo: čerstvých freshů, originálních dortů, pořádné zmrliny nebo harmonizované vody. Zatraktivněte si s námi Váš sortiment. Získáte know how Fruitisimo konceptu, školení manažera provozovny i personálu, kompletní vybavení pro prodej produktů a marketingovou podporu.

Bratří Dohalských 149/1, Praha 9, 190 00, ČR

info@fruitisimo.cz

+420 774 300 330