O nás

Jsme nejovocnější bar ve tvém okolí

O Fruitisimo

Fruitisimo je nejovocnější bar ve tvém okolí. Najdeš ho na více než 80 místech v České republice, na Slovensku v Maďarsku, Rakousku, Německu a jeho síť se každým dnem rozrůstá. Přes svůj italsky znějící název, kterým demonstrujeme naši vášeň pro ovoce, je Fruitisimo česká firma. Značku Fruitisimo nejlépe vystihuje její slogan LIVE WHAT YOU LOVE, tedy zdravý aktivní životní styl, zábava, úsměv a vášeň pro to, co Fruitisimo dělá. I v tom vidí Fruitisimo svou přednost: „Co je náš tajný recept? Nejsou to rychlejší mixéry ani výkonnější odšťavňovače. Je to o lidech. Milujeme, co děláme, a to poznáte při každé návštěvě“.

 

V čem jsme jiní?

Zaručujeme, že ve Fruitisimu ti naši barmani a barmanky ke každému nákupu věnují úsměv ZDARMA!
Zkontrolovat si ho můžeš i na účtence. Pokud tomu tak nebude a úsměv nedostaneš, máš nárok na sezónní drink zdarma jako naši omluvu. Neboj se ozvat!

A proč má Fruitisimo GARANCI ÚSMĚVU?

Protože si zakládáme na tom, že zákazníci k nám chodí nejen pro zážitek chuti, ale i mysli. Chceme, aby návštěva ve Fruitisimu nebyla jen nákupním procesem, ale příjemným zážitkem. Chceme lidem zlepšovat každý jejich den a dopřát jim milý úsměv našich barmanů, kteří žijí podle hesla LIVE WHAT YOU LOVE. Chceme našim zákazníkům prostě nabídnout více než ostatní!

„Úsměv nic nestojí, ale udělá mnoho.“

Neboj se ozvat a reklamaci úsměvu řeš přímo na místě, hned v daném ovocném baru Fruitisimo. Nákup není možné reklamovat zpětně.

LIVE WHAT YOU LOVE

Víte, proč jsou naše freshe nejlepší? Není to o lepších mixérech ani výkonnějších odšťavňovačích. Je to o lidech. Milujeme, co děláme, a to poznáte při každé návštěvě.

Ručně připravená zmrzlina

Naši zmrzlinu připravujeme z čerstvých surovin. V každém kousku zmrzliny si můžete vychutnat čerstvé ovoce, poctivou smetanu, křupavé ořechy nebo vůni pravé bourbonské vanilky.

Historie

2000
Honza a Tomáš

Dva studenti, Honza a Tomáš, absolvovali zahraniční pracovní stáž v Americe a rozhodli se přinést do Česka něco, co tu prostě chybělo. Od přístupu zaměstnanců až po kvalitu produktů.

2003
První Fruitisimo bar

Otevřeli jsme první Fruitisimo bar v Praze, zatím prodáváme pouze zmrzlinu.

2007
Na zdravie

Vstupujeme za hranice, na Slovensko. Na zdravie!

2014
Úsměv

Odstartovali jsme garanci úsměvu.

2014
Rekord

Pokořili jsme hranici 40 provozoven.

2015
HOME OFFICE Bistro & Coffee

Otevíráme první pobočky spolu s bistro-kavárnami HOME OFFICE Bistro & Coffee.

2016
Egészségére!

První pobočka v Maďarsku je otevřena.

2021
Slavíme...

Dosáhli jsme plnoletosti. Slavíme 18 let od založení.

Fruitisimo partneři

fruitisimo_symbol_oranz_transparent_pozadi_RGB
* Tyto pole jsou povinné