Produkty

Fresh
drinky

S námi si každý den užíváš úplně jinak. Jednou jako filmová hvězda s drinkem PRETTY WOMAN, jindy jako neodolatelný lovec žen s drinkem SEXUALITY. Příprava drinku je malá show, kterou můžeš sledovat na vlastní oči a koktejl navíc dostaneš v praktické znovu použitelné lahvičce. 

_fresh_drinks
Zmrzlina

Zmrzlina

Naše zmrzlina je dělaná s láskou a úsměvem! Základem úspěchu naší zmrzliny je pečlivý výběr kvalitních surovin. Druhá polovina úspěchu se skrývá v dodržování tradičních i vytváření inovativních receptur. Veškeré příchutě vyrábíme řemeslným způsobem. Díky tomu a našim zkušeným cukrářům jsou Fruitisimo zmrzliny chuťově vyvážené a krémové.

Zdravá svačinka

Jsme tady pro tebe vždy, když potřebuješ doplnit šťávu. Pokud však tvůj žaludek volá po něčem větším, vyber si z našich ovocných, zeleninových salátů nebo třeba tyčince.
_zdrava_svacinka

Zdravé limonády

Menu
Bistro
Café

Fruitisimo Bistro Café je formát, který nabízí kromě standardní nabídky fresh drinků a svačinek také rozšířenou nabídku snídaní, obědů, dezertů a sendvičů. Přijďte do Fruitisimo Bistro Café na snídani, oběd nebo na pracovní schůzku.

Fruitisimo Bistro Café

Anděl

Fruitisimo Bistro Café

Harfa

Fruitisimo Bistro Café

The Park

Fruitisimo Bistro Café

Waltrovka

FRUITI BOX je nové dětské menu od Fruitisimo, které dětem nabízí zdravou a vydatnou svačinku. 

_fruitibox

Najdi svoji prodejnu