Stav se k nám na čerstvě umletou kávu. Povzbudí tě její vůně, a chuť je vždy dokonalá. Potěšíme milovníky silného espressa i příznivce jemného latté. Vybírat si můžeš hned ze tří velikostí, přidat si mléčnou pěnu, extra shot nebo šlehačku. Naši barmani jsou profíci a kromě 100 % perfektní přípravy jim není cizí ani latté art.
americano2

Americano

99,00 Kč
Espresso doplněné horkou vodou

Je espresso prodloužené horkou vodou kdy pomě vody je 3 – 5ti násobek objemu espressa. Italové tomuto nápoji začali říkat “Americano”, protože toto je Američany oblíbená forma a velikost kávy.


Americano-s-mlekem

Americano s mlékem

99,00 Kč
Americana s mléčnou pěnou

Je espresso prodloužené horkou vodou kdy pomě vody je 3 – 5ti násobek objemu espressa. A velmi jemnou mléčnou mikropěnou nebo studeným čerstvým mlékem. Italové tomuto nápoji začali říkat “Americano”, protože toto je Američany oblíbená forma a velikost kávy.


capuccino

Cappuccino

99,00 Kč
Sametový pocit v ústech

Cappuccino se připravuje z 30 ml espressa a teplého provzdušněného mléka. Mléčnou část z jedné poloviny tvoří pěna z druhé teplé mléko. Na povrchu cappuccina je mikropěna, díky které si po napití můžete užívat příjemný, sametový pocit v ústech.


presso

Espresso

99,00 Kč
Espresso, které budete milovat

U kávy espresso neexistuje více variant nápoje, není žádné “piccolo”, malé nebo velké espresso. Espresso je jen jedno! Espresso obsahuje vodu, aromatické oleje, kyseliny, cukry, karamel, kofein; crema na povrchu pak ještě CO2. Crema má oříškovou barvu, může být kropenatá. Nápoj je viskózní emulze. Zážitek zprostředkovává silná koncentrace chutí, kde se snoubí přirozená sladkost, acidita a hořkost. Dochuť má být příjemná a má přetrvat několik minut. Je to tedy především chuť, co určuje kvalitu nápoje.


flate-white

Flat white

99,00 Kč
Bohatá kávová chuť.

Poslední dobou roste poptávka po něčem trochu silnějším, někomu jedno espresso v mléčném nápoji prostě nestačí. Flat white se stal velmi populárním v Austrálii a úspěšně se domestikoval už po celém světě. Flat white je ideální varianta pro ty, kteří hledají něco silnějšího. Připravuje se ze dvou shotů espressa, dolévá se horkým mlékem a pěnou. Výsledkem je bohatá kávová chuť.


latte

Latte

99,00 Kč
Méně pěny, víc mléka

Caffé latte se připravuje podobně jako cappuccino z espressa a teplého provzdušněného mléka. Rozdíl oproti cappuccinu je v menším podílu pěny, který se nachází pouhých pár milimetrů u povrchu a většinu nápoje tak tvoří teplé mléko.


presso-machiato

Espresso machiato

99,00 Kč
Espresso doplněné mléčnou pěnou.

U kávy espresso neexistuje více variant nápoje, není žádné “piccolo”, malé nebo velké espresso. Espresso je jen jedno! Espresso obsahuje vodu, aromatické oleje, kyseliny, cukry, karamel, kofein; crema na povrchu pak ještě CO2. Crema má oříškovou barvu, může být kropenatá. Nápoj je viskózní emulze. Zážitek zprostředkovává silná koncentrace chutí, kde se snoubí přirozená sladkost, acidita a hořkost. Dochuť má být příjemná a má přetrvat několik minut. Je to tedy především chuť, co určuje kvalitu nápoje. Toto espresso je obohacené o jemnou mléčnou mikropěnu.


Bratří Dohalských 149/1, Praha 9, 190 00, ČR

info@fruitisimo.cz

+420 774 300 330