O NÁS
ZJISTIT VÍC

O Fruitisimu

Fruitisimo je nejovocnější bar ve tvém okolí. Najdeš ho na více než 60 místech v České republice, na Slovensku v Maďarsku, a jeho síť se každým dnem rozrůstá. Přes svůj italsky znějící název, kterým demonstrujeme naši vášeň pro ovoce, je Fruitisimo česká firma. Značku Fruitisimo nejlépe vystihuje její slogan LIVE WHAT YOU LOVE, tedy zdravý aktivní životní styl, zábava, úsměv a vášeň pro to, co Fruitisimo dělá. I v tom vidí Fruitisimo svou přednost: „Co je náš tajný recept? Nejsou to rychlejší mixéry ani výkonnější odšťavňovače. Je to o lidech. Milujeme, co děláme, a to poznáte při každé návštěvě“.

V čem jsme jiní?

LIVE WHAT YOU LOVE

Víte, proč jsou naše freshe nejlepší? Není to o lepších mixérech ani výkonnějších odšťavňovačích. Je to o lidech. Milujeme, co děláme, a to poznáte při každé návštěvě.

Garance úsměvu

Zaručujeme, že u nás ve Fruitisimu dostanete od našich barmanek a barmanů ke každému nákupu úsměv ZDARMA! Zkontrolovat si ho můžete i na účtence. :-) Pokud tomu tak nebude a úsměv nedostanete, jako omluvu máte nárok na sezónní drink.

Bio kelímky

Koukáme na svět skrz ovocné brýle, a když jsme se rozhodovali, jaký obal pro naše drinky použít, ekologické kelímky z kukuřice byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží!

Ručně připravená zmrzlina

Naši zmrzlinu připravujeme z čerstvých surovin. V každém kousku zmrzliny si můžete vychutnat čerstvé ovoce, poctivou smetanu, křupavé ořechy nebo vůni pravé bourbonské vanilky.

HISTORIE

2016

Egészségére! První pobočka v Maďarsku je otevřena.

2015

Otevíráme první pobočky spolu s bistro-kavárnami HOME OFFICE Bistro & Coffee.

2014

Pokořili jsme hranici 40 provozoven.

2014

Odstartovali jsme garanci úsměvu.

2007

Vstupujeme za hranice, na Slovensko. Na zdravie!

2003

Otevřeli jsme první Fruitisimo bar v Praze, zatím prodáváme pouze zmrzlinu.

2000

Dva studenti, Honza a Tomáš, absolvovali zahraniční pracovní stáž v Americe a rozhodli se přinést do Česka něco, co tu prostě chybělo. Od přístupu zaměstnanců až po kvalitu produktů.

FAQ

Zmrzlina

1. Z čeho jsou Fruitisimo zmrzliny vyráběny?

Zmrzliny vyrábíme řemeslným způsobem z pocitvých surovin v naší výrobně za Prahou. Při přípravě používáme pouze kvalitní suroviny, které si necháváme dovážet především z Itálie.

2. Jaká je správná velikost kopečku?

Naše kopečky váží 50 g.

3. Je možné koupit si Fruitisimo zmrzlinu i jinde než ve Fruitisimo baru?

Ano, Fruitisimo zmrzlinu prodávají i naši odběratelé: Náš Grunt, Coffeeshop Company, a další.

Ovocné a zeleninové koktejly

1. Jaké velikosti drinků se ve Fruitisimu prodávají?

V nabídce máme dvě velikosti kelímků 0,3 l a 0,5 l. Drink je možné zakoupit si také do uzavíratelné lahvičky o objemu 0,5 l.

2. Jak má vypadat správný drink, je pěna jeho součástí?

Správný drink má mít tekutou složku, která sahá k rysce 0,3 l nebo 0,5 l, dle vybrané velikosti nápoje. Nad touto hladinou pak může být pěna, která vzniká mixováním ovoce, a je tak přirozenou součástí drinku.

3. Odkud ovoce a zeleninu dovážíte?

Když se jedná o výběr surovin, dáváme si pořádně záležet a nenecháváme nic náhodě. Dát si u nás můžete např. thajské mango, brazilskou acai, kanadské brusinky, česká jablka… Suroviny tak dovážíme prakticky z celého světa.

4. Co to jsou BIO kelímky?

Ovocné a zeleninové drinky a koktejly si zaslouží správný obal. Ekologické kelímky z kukuřice tak pro nás byly jasnou volbou. Bioplastové PLA kelímky, které používáme, jsou vyráběny z kukuřice a z přírodní suroviny. Díky tomu jsou kelímky 100% rozložitelné, za 3 – 4 měsíce z kelímku na kompostovatelném místě nezůstane vůbec nic.

Extra přísady

1. Jaké přísady je možné si nechat navíc přimíchat do freshe či koktejlu?

V současné době si můžete nechat do drinku přimíchat zázvor, mátu, citrón, limetku, jahody, mango, borůvky, maliny, brusinky, acai, banán nebo chia semínka.

2. Co jsou superpotraviny a jaké Fruitisimo nabízí?

Superpotraviny jsou plody přírody, které mají extrémně vysoký obsah zdraví prospěšných látek (vitamínů, minerálů, antioxidantů aj.). V nabídce máme standardně acai, chia semínka, brusinky, borůvky, maliny, mango. Další superpotraviny můžete najít i v našich sezónních produktech.

Sézonní produkty

1. Co jsou sezónní drinky?

Naši stálou nabídku každé dva měsíce doplňujeme dvěmi sezónními drinky. Při přípravě receptury těchto drinků zohledňujeme roční období a sezónní nabídku. V zimě tak u nás najdete drinky nabité vitamínem C na podporu imunity. V létě si zase můžete vychutnat speciality z melounu nebo jahod.

2. Co je to limitovaná edice zmrzliny?

Jedná se o jedinečnou specialitu, kterou najdete v našich zmrzlinových vitrínách vždy jen 2 měsíce.

3. Jak často se sezónní produkty obměňují?

Nové sezónní drinky a limitovanou edici zmrzliny u nás najdete každé dva měsíce.

FRUITISIMO DODAVATEL

Staňte se odběrateli špičkových produktů Fruitisimo: čerstvých freshů, originálních dortů, pořádné zmrliny nebo harmonizované vody. Zatraktivněte si s námi Váš sortiment. Získáte know how Fruitisimo konceptu, školení manažera provozovny i personálu, kompletní vybavení pro prodej produktů a marketingovou podporu.