COFFEE SPECIALS

Sdílej tento článek

Už tě nebaví obyčejná káva? Hledáš něco jedinečného, co potěší tvoje chuťové pohárky a probudí tvoje smysly? Vstup do fascinujícího světa COFFEE SPECIALS a objev kafe, co má šťávu!

Naše nové kávy jsou z výhradně přírodních surovin. Nepoužíváme žádné umělé sirupy ani přísady. Pracujeme s čerstvým ovocem a originálními vlastními pastami, abychom vytvořili unikátní a autentické chutě.

Caffé Fruttato

Káva a ovocný fresh je skvělý způsob, jak si vychutnat kávu a svěží fresh současně. Je to osvěžující a chutný nápoj, který se hodí pro všechny příležitosti. Caffé Fruttato je kombinací kávy a pomerančového freshe s přísadou malin nebo maracuji. Káva dodá nápoji hořkost a fresh zase sladko ovocnou chuť. Caffé Fruttato je originální nápoj, který kombinuje bohatou chuť kávy a ovocné tóny freshe. Díky espressu dodává tento nápoj nejen vynikající chuť, ale také poskytuje potřebnou energii pro úspěšné zvládnutí celého dne.

Caffé Nocciola

Caffe Nocciola je naše nová oříšková káva, kterou můžete ochutnat ve dvou variantách pistáciová nebo lísko oříšková. Káva s příchutí pistácie obsahuje kávu, mléko, led, pistáciovou drť a výbornou řemeslnou pistáciovou pastu. Díky pistáciové drti a pastě z naší vlastní výroby tento nápoj nabízí bohatou a autentickou pistáciovou chuť. Druhá příchuť kávy je ve složení káva, mléko, led, lísko oříšková drť a pasta z naší vlastní výroby. Nápoj obsahuje ingredience nejvyšší kvality. Tato káva osloví milovníky nových a netradičních chuťových zážitků.

Caffé Gelato  

Caffé Gelato je kombinace kávy, mléka, zmrzliny a ledu. Nabízíme ji ve třech variantách. Jednou z variant je se zmrzlinou Belgická čokoláda. Nápoj obsahuje naší vlastní belgickou čokoládu, což zaručuje bohatou a luxusní chuť čokolády. Přítomnost ledu dodává nápoji osvěžení a chladivý prvek, což ho činí ideálním pro konzumaci v teplých letních dnech. Další variantou je s kokosovou zmrzlinou, přináší chuť exotiky, pokušení a svěžesti. Je ideálním typem pro milovníky kokosu. Kokosová zmrzlina dodá nápoji krémovou a bohatou texturu, která se perfektně doplňuje s kávou. Třetí variantou zmrzliny je slaný karamel. Kombinace sladkého karamelu s jemnou solí dodá nápoji jedinečnou chuťovou rovnováhu, kterou ocení milovníci kontrastů. Caffé Gellatto se slaným karamelem osloví i ty nejnáročnější gurmány. Ručně vyráběné zmrzliny z kvalitních ingrediencí zaručují, že nápoj je vyroben s péčí o každý detail. Jedná se o elegantní a chuťový zážitek, který ocení každý, kdo miluje spojení kávy se zmrzlinou.

Chceš být v obraze?

Přihlas se k odběru newsletteru a každý měsíc dostaneš super novinku...

Mohlo by tě zajímat

VYCHUTNEJ SI JARO!

Jaro je konečně tady a s ním i čas na lehké a osvěžující drinky. Po zimních měsících plných těžkých jídel a horkých nápojů naše tělo

Učíme lidi

žít zdravě!

fruitisimo_logo_oranz_transparent_pozadi_RGB

Máte námět na článek?

Nebojte se nám ozvat s nějakým pěkným článkem

Napište na: info@fruitisimo.cz

nebo

zavolejte na: 721 123 456