Jaro je tady a s ním nové sezónní drinky.

Přijď načerpat energii a nedej jarní únavě šanci.

Sdílej tento článek

Potřebuješ doplnit šťávu? Máme pro tebe řešení v podobě drinku Hype Energy by Hype-Cast, jehož ambasadorem je jeden z nejposlouchanější podcastů v ČR – Hype-Cast.  Zaposlouchej se do tohoto podcastu každé pondělí a čtvrtek a k němu si nezapomeň objednat tento lahodný nápoj s malinami a mangem. Je plný přírodních ingrediencí, které ti pomohou získat energii a vitalitu, kterou tolik potřebuješ.

Užij si plnou chuť jara s novým nápojem Spring Mood, který obsahuje to nejlepší ovoce – sladký ananas a exotické mango. Spring Mood je dokonalou volbou pro všechny, kdo chtějí ochutnat lahodné a zdravé pití, a zlepšit náladu.  

Berry Shake plný šťavnatých borůvek a banánu je zase ideální pro ty, kteří chtějí být fit a zdraví. Je skvělým zdrojem energie před cvičením nebo jako zdravá alternativa kávy či sladkostem, případně si ho můžeš vychutnat ke snídani. Tak neváhej a vyzkoušej náš Berry Shake drink s borůvkami, banánem a kokosovým mlékem a získej energii a vitalitu, kterou potřebuješ pro zdravý životní styl!

Tvoje ideální trojka na jarní únavu a vitalitu.

Chceš být v obraze?

Přihlas se k odběru newsletteru a každý měsíc dostaneš super novinku...

Mohlo by tě zajímat

VYCHUTNEJ SI JARO!

Jaro je konečně tady a s ním i čas na lehké a osvěžující drinky. Po zimních měsících plných těžkých jídel a horkých nápojů naše tělo

COFFEE SPECIALS

Už tě nebaví obyčejná káva? Hledáš něco jedinečného, co potěší tvoje chuťové pohárky a probudí tvoje smysly? Vstup do fascinujícího světa COFFEE SPECIALS a objev

Učíme lidi

žít zdravě!

fruitisimo_logo_oranz_transparent_pozadi_RGB

Máte námět na článek?

Nebojte se nám ozvat s nějakým pěkným článkem

Napište na: info@fruitisimo.cz

nebo

zavolejte na: 721 123 456