Podmínky členství

Podmínky členství ve Fruitisimo klubu

Fruitisimo klub umožňuje zákazníkům získávat jedinečné výhody při opakovaných nákupech v barech Fruitisimo v České republice.

Účastníkem programu se stává každý zákazník, který se zaregistruje prostřednictvím webu nebo aplikace Fruitisimo.

Při předložení věrnostní karty klubu Fruitisimo před zaplacením nákupu v baru Fruitisimo se zákazníkovi na kartu načte standardně 10 % z hodnoty nákupu bez DPH, a to ve formě tzv. Fruitikorun.

Platbu prostřednictvím Fruitikorun je možné kombinovat s jinými formami platby (platba hotovostí, stravenkami, platební kartou).

Fruitikoruny, může zákazník použít k zaplacení svého dalšího nákupu v baru Fruitisimo. Při platbě Fruitikorunami se zákazníkovi na kartu nenačítá bonus z hodnoty nákupu. Fruitikoruny se zákazníkovi nenačítají v případě, že na nákup již uplatňuje okamžitou procentní slevu. Klubové slevy a výhody nelze uplatnit na pobočkách Fruitisimo na čerpacích stanicích Shell.

Zákazníci si mohou stav svého konta kdykoliv zkontrolovat on-line přihlášením do svého účtu věrnostního klubu Fruitisimo. V případě ztráty či odcizení karty, je možné kartu prostřednictvím svého účtu zablokovat. Po vyzvednutí nové karty v baru Fruitisimo je možné si novou kartu spárovat se svým stávajícím věrnostním účtem pomocí kliknutí na ikonu „Aktivace karty“.
 
Provozovatelem tohoto věrnostního programu je společnost Fruitisimo Group s.r.o., se sídlem Plzeňská 3351/19, Praha – Smíchov , 150 00. Výhody klubu jsou poskytovány výhradně jako výraz svobodné vůle provozovatele. Provozovatel si dále vyhrazuje právo tyto výhody v průběhu aktivní činnosti věrnostního klubu měnit.
 
Klubové bonusy a dárkové karty jsou platné po celých 12 měsíců (365 dní) od zakoupení nebo nahrání.
 
Dárkové karty nebo klubový bonus nelze zcela ani z části vyměnit za hotovost.
 
Dárková karta není platební kartou, není nástrojem elektronických peněz ve smyslu platných právních předpisů.

Pravidla zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů
 
• Osobní údaje zpracováváme v souladu s Nařízením EU číslo 2016/679 (GDPR).
• Zpracování osobních údajů předaných ve formuláři registrace do klubu Fruitisimo provádíme na základě smluvního vztahu vzniklého registrací v klubu, vždy však v omezené míře tak, aby zpracování bylo v souladu s výše uvedenými zákonnými úpravami.
• Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím stranám.
Obchodní sdělení
 

• Pokud jste souhlasili se zasíláním obchodních sdělení, budeme Vám e-mailem zasílat
newslettery a případné jiné nabídky šité přímo na míru.

• Jestliže si v budoucnu nebudete přát další obchodní sdělení, můžete se kdykoli z odběru bezplatně odhlásit. Pro odhlášení z odběru obchodních sdělení můžete kontaktovat přímo naší zákaznickou linku. Zrušení odběru můžete rovněž provést prostřednictvím linku pro odhlášení, který naleznete v každém obchodním sdělení.

• V případě, že se z odebírání obchodních sdělení odhlásíte, nebudeme nadále Vaše elektronické kontakty pro tyto účely využívat.

 

Adresná reklama

• Abychom mohli reklamu účelně přizpůsobit Vašim zájmům, využíváme Vámi sdělené informace a rovněž automaticky generované informace. K těmto informacím patří například informace o proklicích, jaké produkty jste si na našich webových stránkách prohlíželi, informace o Vašem počítači a internetové připojení, údaje získané z operačního systému a platformy, údaje o datu a času návštěvy naší webové stránky a rovněž jaké newslettery jste si otevřeli.
 
• S veškerými informacemi, které v souvislosti s adresnou reklamou o Vás získáme, nakládáme zásadně v pseudonymizované podobě, abychom omezili rizika související se zpracováním Vašich osobních údajů.

Kontaktujte nás

• V případě jakýchkoli dotazů, komentářů a žádostí ohledně těchto Zásad nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy info@fruitisimo.cz.
 
• Totéž platí, pokud máte zájem o přístup k informacím, které jsme o Vás prostřednictvím těchto webových stránek získali, nebo pokud si přejete tyto informace opravit, zablokovat či vymazat.

Kontakt

Fruitisimo

Zákaznická podpora: Plzeňská 3351/19, 150 00, Praha 5
Zákaznická linka: info@fruitisimo.cz

Učíme lidi

žít zdravě!

fruitisimo_logo_oranz_transparent_pozadi_RGB