Nastartuj se

Zdravá energie a očista těla.

Sdílej tento článek

Přijď vyzkoušet nové sezónní drinky, které ti dodají zdravou energii a očistí tělo. 

Jako věrný klubista máš všechny tyto drinky levnější, stačí předložit aplikaci nebo věrnostní kartičku obsluze.

Drink ENERGY BOOST Ti dodá nejen energii. Najdeš v něm mandarinky, které jsou plné vitamínu C a navíc dodávají našemu tělu mnoho antioxidantů, snižují krevní tlak a cholesterol. V drinku dále najdeš oblíbené mango, pomeranč, citron a jablko.

Hlavní surovinou drinku VITALITY START jsou brusinky, které jsou známé svým příznivým vlivem na zánět močového měchýře. Šťáva z brusinek má antibiotické účinky na bakterie způsobující infekce. Brusinky také zlepšují funkci imunitního systému a snižují krevní tlak. Další surovinou je hruška, která je výborným čističem střev. V drinku najdeš i banán, který skvěle zasytí a jablko.

GREEN DETOX je vyvážený drink plný vitamínů a minerálů. Skvěle zasytí, pročistí tělo od škodlivých látek a doplní energii. V drinku najdeš špenát, který je bohatý na železo a kyselinu listovou. Okurka neobsahuje mnoho kalorií a navíc se v ní skrývá mnoho cenný látek pro náš organismus. Má pozitivní účinky na pleť a pokožku a čistí střeva. Další úžasnou surovinou je kefír ten je výborným zdrojem vápníku a jeho hlavním benefitem jsou probiotika, které pomáhají posilovat imunitu. Do drinku jsme přidali i ananas ten je totiž skvělým pomocníkem při detoxikaci těla a posiluje organismus.

Chceš být v obraze?

Přihlas se k odběru newsletteru a každý měsíc dostaneš super novinku...

Mohlo by tě zajímat

VYCHUTNEJ SI JARO!

Jaro je konečně tady a s ním i čas na lehké a osvěžující drinky. Po zimních měsících plných těžkých jídel a horkých nápojů naše tělo

Učíme lidi

žít zdravě!

fruitisimo_logo_oranz_transparent_pozadi_RGB

Máte námět na článek?

Nebojte se nám ozvat s nějakým pěkným článkem

Napište na: info@fruitisimo.cz

nebo

zavolejte na: 721 123 456